top of page
DSC_6978.jpg

NAPISZMY WSPÓLNĄ HISTORIĘ

W tej ofercie nie ograniczam ilości oddanych ujęć. Podczas ok 2-3 godzin spotkania (plener lub lifestyle w domu), oddam  najpiękniejsze, wybrane przeze mnie i z podstawowym retuszem, zdjęcia. W zależności od wspólnego flow będzie to ok 50 - 80 ujęć w cenie 1099zł.

Zdjęcia będą oddane jedynie w formie cyfrowej, przesłane drogą mailową. 

Jest to świetna opcja dla osób, które kochają zdjęcia i zależy im na jak największej pamiątce z tego szczególnego dnia.  

DSC_3224k.jpg

Utworzona wspólnie galeria zdjęć będzie bogata w klasyczne ujęcia portretowe, detal i artystyczne, czasem nieostre, ale świetnie pokazujące atmosferę sesji lub miejsce, ujęcia.

DSC_5722-2.jpg

Koncept sesji "Moments" pojawił się na początku  2023 roku. Jest odpowiedzią na pojawiające się w moim życiu nowe wyzwania oraz jest wynikiem ciągłego poszukiwania sensu sesji zdjęciowych w obecnych czasach. 

W dobie łatwego dostępu do aparatów fotograficznych i zdjęć, chcę stworzyć miejsce dla osób, które cenią sobie spojrzenie i  wrażliwość artystyczną fotografa. 

Co nowego?

Większa galeria zdjęć z sesji - ok 50/80 ujęć lub nawet więcej. Wszystko zależy od nas, naszego zaangażowania i otwartości na nowe wyzwanie;

Zdjęcia oddane tylko w formie cyfrowej, drogą mailową;

Różnorodność zdjęć. Od klasycznego portretu, poprzez detal, skończywszy na artystycznych, poruszonych, ale mających w sobie duszę i przekaz fotografiach;

Oferta dotyczy JEDYNIE sesji niekomercyjnych tj. rodzinnych, par i portretowych wykonanych w plenerze lub w Waszym domu.

Cena 1099zł nie ulega zmianie

bottom of page